צור קשר

לקוחות ממליצים

מכתב מדפנה:

 

"דני הוא קודם כל חבר.
וחבר שדואג.
הוא מברר בצורה מקצועית ביותר את כל הצרכים מחד עם היכולות מאידך.

 

שואל בצורה יסודית הרבה שאלות שקשורות למצב המשפחתי. יכולת הפרנסה וההכנסה. אהבת הסיכון או לא. כנגד הנכס והחלום המצופה.

 

מייצר מספר חלופות ושומר עליכם שלא תיפלו והחלום המיוחל יהפוך לחלום בלהות…

 

דני עוזר בצורה יצירתית למצוא ולייצר את החלופות הפיננסיות. תקופות החזר שונות ומסביר פעמים רבות את כל ההבדלים בין המסלולים השונים. מהן הדקויות. על מה יש להתעקש. מה לא נראה עכשיו מפחיד… אך יכול להוות מכשול בעוד מספר שנים.

 

ועוד משהו… הוא גם דואג שבסוף התכניות ימומשו ושלא תברחו לאי עשייה ולהישאר רק עם הצעה כתובה… הוא דאג שאזיז את עצמי לעבר הבנק. אקח הצעה משתלמת יותר… וחסך לי שנתיים של תשלום!

 

תודה ענקית"

לאחר שלושה חודשים מורטי עצבים שהסתיימו להם סופסוף אתמול בהתנהלות מול בנק למשכנתאות רוצה לומר תודה ענקית לדני מגל, איש יקר ומקסים שהכרתי בקבוצת המוזיקה שאני מנהלת אשר פניתי אליו יום אחד כדי לשאול שאלה ומאז לא הפסיק להתעניין וללוות אותי בתהליך הכל כך מייגע , זו ההזדמנות לומר לך תודה ענקית על העזרה, על העצות החכמות, על האכפתיות, הדאגה כך שאם אתם צריכים יועץ מקצועי אמין וישר בתהליך לקיחת משכנתה בהחלט הוא הכתובת דני מגל

מכתב משמעון אדלשטיין:

כשהחלטתי לבנות בית חדש, היה לי ברור שאני חייב למצוא איש מקצוע הכי טוב שיש כדי שילווה אותי בשלב נטילת המשכנתא. דני ליווה אותי בתהליך המשא ומתן עם הבנקים, היה זמין תמיד, השיג לי תמחורי משכנתא מעולים והותיר אותי בתחושה בטוחה בכל הקשור למימון הבית – הדבר שהכי חששתי ממנו.
דני ממשיך ללוות אותי ולוודא כל מספר שבועות שהדברים מתנהלים לשביעות רצוני.
ממליץ בחום לכל מי שרוצה להיות בטוח ורגוע בלקיחת משכנתא.
תודה דני

מכתב ממיכל וחילון:

 

"דני שלום רב,

 

ברצוננו להודות לך על הליווי המקצועי והאישי שהענקת לנו בתהליך מיחזור המשכנתא.

 

אנו מעריכים מאד את המקצועיות והרצינות בה ניהלת את התהליך ואותנו. הראייה הכוללת של כלכלת המשפחה בטווח המיידי והארוך, תרמו לנו לקבלת החלטות נכונות הן בתהליך מיחזור המשכנתא והן בתהליך תכנון כלכלת המשפחה. אין לנו ספק שתהליך מיחזור משכנתא מחייב הסתכלות רחבה ומקצועית על הצרכים, החובות ועל יכולות ההחזר, כדי להימנע בעתיד מחובות נוספים ומינוסים מיותרים.

 

בהערכה ובתודה"

דני מגל היקר

 

עם סיום תהליך לקיחת המשכנתא, אני רוצה להודות לך🙏תודה על הליווי הצמוד מאפס ידע ועד מלוא הידע בכל התהליך הלא פשוט הזה.
ההסברים ופירוט התהליכים היו ברורים,היו בנועם ותמיד בחיוך😊

 

ההרגשה שתמיד אוכל לפנות אליך בכל שאלה ולכל התייעצות, משרה ביטחון ונחת… תודה

מכתב מ-Tal Halfin:

לדני פנינו בהמלצה אישית של מכר, זאת לאחר שכבר ניסינו לקבל יעוץ משכנתא אחר שלא הוביל לתוצאות. לנו מקרה די מסובך (קרקע לבניה עצמית שלא רשומה על שמנו ואינה בטאבו) שדרש הבנה ומקצועיות רבה. כבר בפגישת הייעוץ דני נתן לנו את הבטחון והאמונה שהדבר אפשרי וקיים ובאמת לאחר זמן קצר קיבלנו את האישור הבנקאי. לאורך כל הליווי קיבלנו יחס אישי , דני פעל בשקיפות , אמינות ומקצועיות רבה והוביל את המשא ומתן מול הבנק בצורה עיקשת עד לקבלת התנאים האידיאלים ביותר עבורנו. ממליצים בחום!!!
איש חרוץ, מקצועי, הגון ובעיקר בן אדם!!!
תודה רבה.
משפחת חלפין / קיבוץ יפעת